Sintah.Com Launched

Karibu Sintah.Com. Bonyeza Hapa Kuingia Sintah.Com

BHOKE OUT BIG BROTHER HOUSE


6 comments:

piere ze don said...

Bhoke is fuckin pregnant its time for her to come home and take care of the pregnancy

piere ze don

Lindsay said...

huyu dada katumika sana hivi biggie aliwapa zana?if not am very sure she must be pregnant by now

Dod said...

am so so ashamed of this mother fucker i know right now she must be regreting and cursing
fuck the bhoke stuff for embarassing Tz

Anonymous said...

Bhoke go to toilet

Anonymous said...

Your gone too soon Bhoke LMAO

loveracheltz said...

hahhahah bhoke weee kila kitu kina wenyewe lol na kama mtu atakuja eti kukupokea airport nahisi atakuwa hana kazi za kufanya uyoo